Półfinał 8. edycji „Mam Talent”, 30.11.15

Ten odcinek tworzą ludzie, ich talenty, a przede wszystkim wszyscy Ci, których nie widać.

IMG_6523

 

Panowie, którzy to wszystko ogarniają mają nie lada wyzwanie – nie chce myśleć ile ich to kosztuje nerwów i czasu na przygotowania, rozłożenie sprzętu, sceny i ogarnięcie tego wszystkiego.

 

 

 

Samo ogarnięcie Nas – artystów jest nie lada wyzwaniem. Bo jaką oni mają pewność, że my na pewno stawimy się w ustalonym miejscu i czasie?

Ale do czego zmierzam… Dzięki właśnie TYM ludziom ja czułam się tam dobrze i w miarę swobodnie, a stres trochę odpuścił.
Ci ludzie pomagają jak mogą, wspierają na każdym kroku i rozluźniają atmosferę swoimi „żarcikami” 🙂 Poznanie Ich było jedną z najlepszych rzeczy jaka mnie spotkała w tym programie – bo zleceń na contortion za dużo nie mam 😉

 

IMG_6577

 

 

Panie i Panowie makijażyści, fryzjerzy i kostiumografii dopinali nasz wygląd na ostatni guzik i do ostatniej chwili. Wszystko musiało być idealne – i takie było, a co najlepsze – ja zupełnie nie musiałam się tym martwić!

 

 

 

A jeśli chodzi o jurorów – Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Agustina Egurrolę – nie udało mi się ich poznać, nawet nie uścisnęłam im ręki … Najwięcej pogadałam sobie z nimi na castingu, ale podczas odcinka live?

IMG_5222Zjawili się przed samym startem i ani się obejrzałam
schodząc ze sceny a ich już nie było! Nie ukrywam, że trochę to przykre – w końcu byłam w najlepszej trójce mojego półfinału, wypowiadali się o moim występie bardzo pozytywnie – myślałam, że uda mi się chociaż uścisnąć z nimi dłoń. No cóż – przeliczyłam się !

 

 

I tutaj znowu wkraczają Ci, których nie widać – gratulacje, słowa wsparcia a nawet pożegnalne uściski ! To dzięki nim pozytywnie wspominam udział w programie „Mam Talent”.

  • A pozostali artyści? IMG_5226
  • Wspaniałe osobowości! Rywalizacja? Nie miała ona miejsca, raczej wzajemne wsparcie, łączenie się w stresie i ogólny zachwyt każdym kolejnym talentem, innym od Twojego! To niesamowite, co ludzie potrafią. Naprawdę ciężko wybrać „najlepszego” bo zwyczajnie każdy jest inny, każdy ma coś w sobie i przekazuje widzowi coś innego.

 

Przed wejściem na antenę mięliśmy próbę generalną już z prowadzącymi – Marcinem Prokopem i Szymonem Hołownią, ale jeszcze z „przypadkowymi” jurorami. Nie ukrywam, że było to bardzo zabawne doświadczenie – Duet Prokop-Hołownia nie będąc na antenie nie ma zahamowań, a żarty nie znają granic i nie mają końca!

Sam odcinek przeminął jak pędziwiatr – nawet nie wiem kiedy.

Nagle przyszła moja kolej, żeby zmierzyć się z kamerami i jurorami, których tego dnia zobaczyłam po raz pierwszy dopiero podczas odcinka live.

Magia sceny jednak jest niesamowita. Na początku trzęsłam się cała – zwyczajnie ze strachu i stresu, ale po paru sekundach wszystko jakoś poszło samo, a ja dałam się ponieść. Chyba nigdy nie byłam tak zadowolona ze swojego występu – było wszystko : kontakt z widzem, powściągliwość ale też momenty szaleństwa.

mt

Całe show miało ręce i nogi, a ja naprawdę zrobiłam ten układ lepiej niż kiedykolwiek – wszystko dzięki energii tysięcy par oczu wlepionych właśnie we mnie. Na początku myślałam, że to mnie sparaliżuje, ale to dało mi taką siłę jakiej nie miałam nigdy! Nie muszę więc pisać, że to była jedna z największych przygód mojego życia, największych emocji i szczęścia! Po występie powiedziałam sobie jedno:

  • „Zrobiłaś coś naprawdę wyjątkowego, możesz być z siebie dumna jak nigdy – a wynik? wynik jest nieważny. Ważne, że nie masz się zupełnie czego wstydzić, a wręcz być dumna ze swojego rozwoju, ciężkiej pracy i umiejętności!”

  • I tego się trzymam 🙂 Nie udało mi się dostać do finału – trudno, widocznie inne talenty bardziej przypadły publiczności i jurorom do gustu. Ja ze swojego rezygnować nie będę – NIE POTRAFIĘ! Towarzyszy mi on od 9. roku życia, kiedy pierwszy raz postawiłam stopę na macie i wiedziałam, że to jest właśnie to miejsce, do którego należę…
  • 11225106_513037105529578_2165349685329840854_oIMG_6564
  • IMG_6579

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.